Rajdy i wycieczki pełne niespodzianek

Towarzystwo Turystyczne „Gwarek” zaplanowało już turystyczne atrakcje na cały rok. Sezon sportowy zapoczątkowali narciarze, którzy w pierwszej połowie stycznia szusują na zboczach Val di Sole we włoskich Dolomitach.
Drugi wypad w góry, tym razem do Krynicy w polskie Beskidy, odbędzie się w drugiej dekadzie lutego. Zakwaterowanie jak zwykle w centrum miasta, u pobliżu Góry Parkowej, zatem spacerowicze będą mieli wszędzie blisko, a dla narciarzy przewidziano wyjazdy do Muszyny i na Jaworzynkę.

Sezonu turystyczny TT „Gwarek” zamierza rozpocząć jednodniową wycieczką do Kórnika, Rogalina i Puszczykowa. Każde z tych miejsc jest warte zwiedzenia, a razem zapewnią moc wrażeń. Wyjazd odbędzie się w sobotę 27 kwietnia.
Dłuższy wyjazd zaplanowano na początku czerwca. Celem będzie Elbląg i okolice. W tym pięknym, choć jeszcze niezbyt często odwiedzanym regionie, znaleźć można zaskakujące dziwa natury i techniki. Termin wycieczki od 6 do 9 czerwca.
Dla miłośników Tatr „Gwarek” przygotowuje tradycyjny wypad do Zakopanego we wrześniu (od 8 do 13), kiedy warunki dla wędrówek górskimi szlakami są niemal idealne.

Towarzystwo ma także coś dla rowerzystów, od maja do września organizowane będą rajdy pełne niespodzianek. A na zakończenie sezonu hulanki i swawole zapewni Bal Turysty, zaplanowany na 27 września.

Są to propozycje dla wszystkich chętnych, nie tylko członków „Gwarka”. Szczegóły wyjazdów na bieżąco sprawdzać można na stronie www.ttgwarek.pl. Zapraszamy!        po

 

Dodaj komentarz