Oddaj głos na orkiestrę

Orkiestra Dęta PAK KWB Konin stanęła do rywalizacji o dofinansowanie w ramach Konińskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 rok.
Kapelmistrz Mirosław Pacześny i muzycy zespołu planują zorganizowanie koncertów z udziałem znanych artystów, występy odbędą się przede wszystkim w plenerze, aby mogło ich posłuchać jak najwięcej mieszkańców miasta (pierwszy koncert z tego cyklu odbył się w czerwcu na konińskich bulwarach). Członkowie orkiestry mają także pomysły na to, by wciągnąć dzieci i młodzież do ruchu muzycznego.

W tym roku do KBO zgłoszono aż 140 pomysłów, 89 wniosków małych i 29 dużych, konkurencja jest więc spora. Zatem każdy głos będzie istotny – muzycy bardzo liczą na poparcie pracowników ZE PAK. Na karcie do głosowania wniosek orkiestry znajduje się w kategorii projektów dużych pod nr 11.
Kto może głosować? Każdy, w tym roku nie ma ograniczeń wiekowych. Jak głosować? Można oddać głos na 3 wnioski duże i 3 wnioski małe, co zostanie wyraźnie zaznaczone na karcie do głosowania. Są dwa sposoby oddania głosu. Pierwszy to głosowanie elektroniczne, które rozpocznie się 1 września i potrwa do zakończenia głosowania w lokalach wyborczych (szczegóły na stronie www.kbo.konin.pl). Osobiście będzie można oddać głos 8 września, w drugą niedzielę miesiąca, lokale wyborcze będą czynne od 9:00 do 18:00. Trzeba okazać dowód tożsamości. Oto lista punktów wyborczych:
Nr 1   Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. 3 Maja 1 i 3
Nr 2   Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Dworcowa 13
Nr 3   Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Fikusowa 8
Nr 4   Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Łężyńska 9
Nr 5   Przedszkole Nr 31 „Pod Tęczą”, ul. Różyckiego 3.

Oddajmy głos na naszą orkiestrę!

 

Dodaj komentarz