Zaproszenie na regaty

Koniński Okręgowy Związek Żeglarski oraz Klub Żeglarski KWB Konin zapraszają na REGATY GPJK – OTWARCIA SEZONU ŻEGLARSKIEGO 2020, które odbędą się w sobotę 20 czerwca na Jeziorze Pątnowskim.

Zapisy do regat będą przyjmowane na przystani klubowej w Pątnowie od godz. 9.30 do 10.45.
Otwarcie zawodów nastąpi o godz. 11.00, a start do pierwszego biegu o 11.30. Posiłek w postaci grochówki będzie serwowany około 14.00, a oficjalne ogłoszenie wyników i rozdanie nagród organizatorzy przewidują na godz. 15.30.
Regaty odbędą się w klasach: omega sport, omega standard, turystyczna T-1, T-2 i T-3, open, optimist, ancora, klasa 420 i klasa sportowo-turystyczna.

Wpisowe wynosi 20 zł od dorosłego uczestnika, dla dzieci i młodzieży 10 zł. Organizatorzy proszą o wcześniejsze przesyłanie zgłoszeń na e-maila r.latanowicz@knozz.pl lub tel. 501 61 40 40.

Ze względu na epidemię i wstrzymanie do początku czerwca organizowania wszelkich imprez, w tym również regat, oraz związanym z tym brakiem możliwości otrzymania dofinansowania, tak jak to było w poprzednich latach, tegoroczne regaty będą miały skromniejszy wymiar. Dlatego Koniński Okręgowy Związek Żeglarski oraz Klub Żeglarski KWB Konin zachęcają wszystkich żeglarzy i sympatyków żeglarstwa oraz przedstawicieli władz klubów do wsparcia zawodników uczestniczących w regatach.
Z uwagi na utrzymujący się stan zagrożenia epidemią wirusa COVID – 19, organizatorzy proszą o zachowanie niezbędnych zasad bezpieczeństwa oraz wymaganej higieny rąk w kontaktach pomiędzy uczestnikami podczas zawodów.                   kż

 

Dodaj komentarz