Nieruchomości na sprzedaż

PAK KWB Konin oraz PAK KWB Adamów w likwidacji oferują do sprzedaży w drodze przetargu budynki oraz tereny inwestycyjne.

Kopalnia Konin wystawiła na sprzedaż dwa obiekty znajdujące się w Kleczewie. Pierwszy to dwupiętrowy budynek administracyjno–biurowy o powierzchni użytkowej 1 178 m², w dobrym stanie technicznym, podpiwniczony, wyposażony w media, położony na działce o powierzchni 0,6888 ha. Znajduje się w nim 29 pomieszczeń biurowych. Cena wynosi 2 438 tys. zł.
Drugi to budynek, który pełnił funkcję stołówki i sali konferencyjnej z zapleczem biurowym. Obiekt parterowy, częściowo podpiwniczony, o powierzchni użytkowej 820 m², wyposażony w media, położony na działce o powierzchni 0,1932 ha. Został wyceniony na 2 315 tys. zł.

PAK Kopalnia Węgla Brunatnego Konin oferuje do sprzedaży także tereny inwestycyjne o powierzchni około 24 ha położone w gminie Kazimierz Biskupi. W skład nieruchomości wchodzą działki, na których znajduje się około 40 różnych obiektów o łącznej powierzchni 13 500 m², a także przyłącza niezbędne do prowadzenia działalności gospodarczej. Teren jest oświetlony, zaopatrzony w sieć energetyczną, wodociągową oraz telefoniczną. Cena wynosi 17 mln zł. Obszar gminy jest objęty Programem Sprawiedliwej Transformacji Wielkopolski Wschodniej, z którego środki finansowe zostaną wykorzystane na jego aktywizację gospodarczą.

PAK Kopalnia Węgla Brunatnego Adamów w likwidacji ma na sprzedaż kompleks gastronomiczno-hotelowy znajdujący się w centrum Turku. W jego skład wchodzi: stołówka o powierzchni 1 014 m², wyposażona w działające urządzenia kuchenne, klub o powierzchni 1 124 m² oraz hotel o powierzchni 1 667 m² z 34 pokojami. Budynki są wyposażone w niezbędne instalacje i połączone ze sobą ciągiem komunikacyjnym. Kompleks został wyceniony na 5 263 tys. zł. Obecnie jest w nim prowadzona działalność gastronomiczno-hotelowa, która można kontynuować lub adaptować obiekt do innych celów.

Kopalnia Adamów oferuje także sprzedaż terenów inwestycyjnych położonych w gminie Turek, które do niedawna stanowiły zaplecze technologiczne odkrywki Adamów. W skład nieruchomości, wycenionej na 7 129 tys. zł, wchodzą działki zajmujące w sumie powierzchnię 13 ha, z budynkami administracyjnymi oraz zapleczem warsztatowym o łącznej powierzchni zabudowy około 17 000 m2. Obszar jest uzbrojony w infrastrukturę niezbędną do prowadzenia działalności gospodarczej.

Oferty składać można na adres Zespołu Elektrowni PAK od 1 do 10 września br. Więcej informacji na temat przetargu oraz nieruchomości wystawionych na sprzedaż zamieszczono na stronach internetowych kopalni Konin, kopalni Adamów oraz ZE PAK.     eg

Fot. ZE PAK
1 i 2 – Biurowiec w Kleczewie
3 i 4 – Budynek wielofunkcyjny w Kleczewie
5, 6 i 7 – Tereny inwestycyjne w Kazimierzu Biskupim
8 i 9 – Kompleks gastronomiczno-hotelowy w Turku
10, 11 i 12 – Tereny inwestycyjne w gminie Turek

 

Dodaj komentarz