Kierunek południe

Południe Polski to ulubiony kierunek wycieczkowy pracowników kopalni Konin. W najbliższych miesiącach wybierają się tam dwie grupy.

W pierwszej dekadzie września OM NSZZ „Solidarność” Zagłębia Konińsko-Turkowskiego organizuje wyjazd do Szczyrku połączony z wypadem na Słowację. Przez cztery dni, od 8 do 11 września, turyści zwiedzą muzeum browaru wraz z zespołem zamkowo-ogrodowym w Żywcu, pojadą na Zamek Orawski, tam po stronie słowackiej odbędą rejs po jeziorze, przejadą się też Pętlą Beskidzką.
Koszt uczestnictwa wynosi 350 zł od osoby (plus wejściówki na Słowacji). Zapisy i zaliczki w wysokości 100 zł przyjmowane są w biurze „Solidarności” do 22 sierpnia. Informacje na temat wycieczki pod nr tel. 63-42 i 68-42.

Natomiast Międzyzakładowy Związek Zawodowy Górników zaprasza na wyjazd w Kotlinę Kłodzką od 30 września do 1 października. Program przewiduje zwiedzanie malowniczej Ziemi Kłodzkiej i spotkanie integracyjne. Odpłatność dla członka związku wynosi 160 zł, dla osoby towarzyszącej 260 zł. Zapisy i wpłaty do 15 września przyjmują przewodniczący zakładów. Dodatkowe informacje pod nr tel. 61-52 i 63-52.
MZZG planuje także rejs statkiem Dziwożona po jeziorach konińskich. Odbędzie się on 2 września (piątek), statek wypłynie z OSW „Wityng” w Mikorzynie. Będzie to rejs połączony z imprezą taneczną pod wodzą DJ, na statku będą serwowane dania z grilla. Odpłatność wynosi 50 zł, dla osoby towarzyszącej 100 zł. Zapisy i wpłaty przewodniczący zakładów przyjmują do 26 sierpnia, ale ilość miejsc jest ograniczona.     e

Dodaj komentarz