Związkowe strzelanie do sześcianu

Strzelnica myśliwska w Potażnikach stała się popularnym miejscem organizowania zawodów sportowych. Jej zalety doceniły także górnicze organizacje związkowe, dzięki temu we wrześniu pracownicy kopalni Konin spotkają się na strzelnicy trzykrotnie.

Na pierwsze zawody zaprasza Międzyzakładowy Związek Zawodowy Górników. O puchar przewodniczącego związku będzie można powalczyć w piątek 9 września; turniej rozpocznie się o godz. 15.30. Zapisy  i  wpłaty  (w  wysokości 25 zł)  przyjmują do 5 września przewodniczący zakładów.

Dzień później, w sobotę 10 września od 9 rano zawody organizuje NZZ PRC „Ruch”. Rywalizacja będzie się odbywała w czterech kategoriach: dzieci 10-13 lat, juniorzy 14-17 lat, seniorzy oraz seniorki. Główną nagrodą turnieju jest puchar przewodniczącego związku. Odpłatność wynosi 20 zł dla dorosłych i 10 zł dla dzieci do lat 17. Zapisy chętnych przyjmowane są do 5 września.

Trzecią imprezę planuje OM NSZZ „Solidarność”. Zawody odbędą się w sobotę 17 września od godz. 9. Uczestniczyć w nich mogą seniorzy i juniorzy od lat 10. Wpisowe dla dorosłych wynosi 25 zł, dla dzieci 15 zł. Można się zapisywać do 10 września w biurze „Solidarności”.

Strzelnica w Potażnikach znajduje się przy drodze na Wyszynę, dojazd na wszystkie zawody we własnym zakresie. Więcej informacji o planowanych imprezach można uzyskać w biurach związków.    e

Dodaj komentarz