Turystyczne plany „Gwarka”

Towarzystwo Turystyczne „Gwarek” rozpocznie sezon wycieczkowy 22 kwietnia wyjazdem do Kalisza. Podczas jednodniowej wycieczki przewodnik opowie o historii i pokaże najciekawsze zabytki miasta nad Prosną.

Po rocznej przerwie „Gwarek” wznawia wyprawy kajakowe – proponuje spływ rzeką Wel od 1 do 4 czerwca. W spływie może uczestniczyć maksymalnie 20 osób, minimalnie 14, w pierwszym przypadku koszt wyniesie 380 zł, w drugim 410 zł. Cena obejmuje zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych z łazienkami, posiłki w postaci śniadań i obiadokolacji, koszt wynajęcia i transportu kajaków podczas dwóch dni spływu, koszt dojazdu i powrotu oraz transportu na miejscu, a także ubezpieczenie. Kajakarze mieszkać będą w Pensjonacie pod Lipami w miejscowości Górzno.
Osoby zainteresowane spływem mogą się zapisywać do 15 marca u kolegi Tomasza Stolarskiego (tel. 601 563 521).

Na czerwiec zaplanowano również wędrówki po Mazurach z bazą w Giżycku, wyjazd odbędzie się w terminie od 14 do 18 czerwca. A na jesienne górskie wędrówki „Gwarek” zaprasza tym razem w Tatry. Wyjazd do Zakopanego zaplanowano w terminie 12 – 17 września.

„Gwarek” zamierza także kontynuować popularne rajdy rowerowe po najbliższej okolicy. Rajdy będą organizowane od maja do sierpnia w każdą pierwszą sobotę miesiąca. Trasa i miejsce startu zostaną wcześniej podane na stronie internetowej towarzystwa. Zapraszamy!     po

Dodaj komentarz