Reprezentują firmę przez cały rok

Przez cały rok PAK KWB Adamów może liczyć na kilkadziesiąt osób gotowych na to, by w razie potrzeby reprezentować spółkę. Uczestniczą w uroczystościach państwowych, spotkaniach organizowanych przez lokalne władze oraz w tych najsmutniejszych, kiedy trzeba pożegnać kolegów odchodzących na wieczną szychtę.

Te właśnie osoby zostały zaproszone na spotkanie barbórkowe, które odbyło się 8 grudnia w Klubie Barbórka. W uroczystości wzięły udział poczty sztandarowe kopalni Adamów oraz wszystkich organizacji działających w spółce. W dużej części są to dawni pracownicy, którzy nadal identyfikują się ze swoją kopalnią i w każdej chwili – niezależnie od pogody – stawiają się na jej wezwanie. Szczególnie dużo czasu poświęcają ci, którzy stanowią asystę pogrzebową, bowiem ostatnich pożegnań jest w ciągu roku kilkadziesiąt.

W imieniu firmy podziękowanie za całoroczną pracę, godne reprezentowanie kopalni i niezawodność złożyli gościom spotkania Jacek Slanina, dyrektor ds. administracji oraz Józef Cajdler, kierownik Działu Administracji. Słowa uznania zostały bardzo mile przyjęte przez uczestników uroczystości.

Po oficjalnej części spotkania był czas na wspólny posiłek i koleżeńskie rozmowy. Każdy z zaproszonych gości otrzymał drobny upominek.       eg

Fot. Bogdan Owczarek i Józef Cajdler

Dodaj komentarz