Wędkarskie plany

Wędkarze z Koła PZW nr 2 działającego przy kopalni Konin zamierzają otworzyć sezon spławikowy w sobotę 21 kwietnia. Zawody Mistrz Koła (I tura) odbędą się na kanale Warta–Gopło w Rudzicy.
Natomiast spinningiści organizują zawody otwarcia sezonu (i jednocześnie I turę Mistrza Koła) w niedzielę 6 maja w Woli Podłężnej lub Rudzicy.
Spławikowe mistrzostwa o puchar prezesa koła zaplanowano na sobotę 5 maja na kanale we Władzimirowie. Druga i trzecia tura mistrzostw spinningowych obędzie się 16 czerwca w Lądku i 23 czerwca w Marantowie.
Emeryci i renciści spotkają się na festynie wędkarskim 7 lipca w Starym Mieście lub nad kanałem Ulgi. Zawody gruntowe zaplanowano 4 sierpnia w Starym Mieście.
XVII turniej o puchar kapitana sportowego koła będzie zorganizowany 19 sierpnia na kanale Portki. Zakończenie sezonu spławikowego przewidziano 15 września, a spinningowego 6 lub 7 października.
Przed rozpoczęciem rywalizacji wędkarze porządkują otoczenie zbiornika Czarna Woda, którym się opiekują. Tegoroczna akcja odbędzie się w sobotę 7 kwietnia. Zbiórka w stałym miejscu od strony FUGO o godz. 9.00. Zapraszamy.          e

 

Dodaj komentarz