Rowerzyści na start!

W sobotę 7 maja Towarzystwo Turystyczne „Gwarek” rozpoczyna sezon rowerowych wycieczek. Trasa pierwszego rajdu prowadzi przez Konin. Na rozgrzewkę dystans nie będzie długi – zaledwie 12 km.

Gwarkowie przejadą ulicami Konina, sprawdzą, czy miasto jest przyjazne rowerzystom, poznają ciekawe miejsca i historie z nimi związane. Rozpoczną trasę przy kamieniu „Solidarności” obok hali „Rondo”, a zakończą w amfiteatrze w Parku Chopina.

Zarząd TT „Gwarek” zaprasza wszystkich pasjonatów dwóch kółek, pragnących ruchu na świeżym powietrzu i jazdy w grupie. Udział w rajdzie jest bezpłatny. Nie ma też wcześniejszych zapisów, wystarczy zgłosić się na starcie o godz. 11.00 z własnym prowiantem.

po

Uwagi organizacyjne:
Uczestnicy powinni mieć sprawny rower, wyposażony zgodnie z przepisami, przestrzegać zasad ruchu drogowego, przepisów porządkowych i zarządzeń organizatorów. Ubezpieczenie NW we własnym zakresie. Dzieci i młodzież pod opieką dorosłych. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez uczestników innym osobom i na odwrót.
W razie niesprzyjającej pogody – deszczu, burzy czy upału powyżej 30 stopni – rajd się nie odbędzie.
Trasa rajdu na załączonej mapce.

Dodaj komentarz