Górnicze biesiady

Piątek  17 listopada  będzie dniem  górniczych zabaw.  Koło Zakładowe  Stowarzyszenia  Inżynierów  i Techników  Górnictwa  zaprasza na  Karczmę Piwną  i  Comber Babski.

Biesiada gwarków  odbędzie się  w ośrodku  „Leśna Przystań”  w Mikorzynie  o godz. 17.00.  Podobnie jak  w ubiegłym roku  podczas spotkania  zostaną  wręczone  honorowe szpady.  Nie zabraknie  ceremonii  pasowania lisów  na górników,  czyli  skoku przez  skórę.  Temat przewodni  biesiady owiany  jest tajemnicą,  ale wszystko  wskazuje na to,  że zabawa  będzie przednia.

Organizatorki  43. Babskiego Combra  proponują  Hawajskie Party.  Przygotowują  mnóstwo  atrakcji,  będzie odpowiednio  dobrana muzyka  i niespodzianki,  które  z pewnością  spodobają się  uczestniczkom.  Początek zabawy  w hotelu „Mikorzyn”  wyznaczono  na godz. 18.00.

Koszt  uczestnictwa  w spotkaniu gwarków  wynosi 160 zł,  panie  płacą  po 150 zł,  w cenie  jest transport  na trasie  Konin – Mikorzyn – Konin.  Można skorzystać  z dofinansowania  ze strony  Koła Zakładowego  SITG  oraz związków  zawodowych  działających  w kopalni.

Zapisy chętnych  przyjmowane są  do 3 listopada.  Zgłoszenia na karczmę  przyjmują  grupowi  koła SITG,  a na comber  koleżanka  Iwona Gołębiowska  tel. 63-43.   Zapraszamy!

Fot. Piotr Ordan

Dodaj komentarz