Zaproszenie na  Szkolną Szeklę

Konińscy żeglarze już myślą o Dniu Górnika, na 18 listopada zaplanowali Zimowe Regaty Barbórkowe, którym towarzyszyć będzie koncert „Złota Szekla”.

W tym roku koncert będzie miał dodatkowe oblicze, poza zaproszonymi artystami wystąpią na nim zwycięzcy I Powiatowego Konkursu Piosenki Żeglarskiej „Szkolna Szekla”. Konkurs adresowany jest do szkół podstawowych oraz oddziałów gimnazjalnych z powiatu konińskiego. Organizatorami imprezy są, poza Klubem Żeglarskim przy KWB „Konin”, także Szkoła Podstawowa nr 15 im. Polskich Olimpijczyków w Koninie oraz Miejski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 27 października, można wysłać e-maila na adres: sekretariat@modn.konin.pl lub list pocztą na adres: Miejski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, ul. Sosnowa 6; 62-510 Konin. Weryfikacja uczestników zakończy się 31 października, a przesłuchania konkursowe wyłaniające zwycięzców odbędą się 8 listopada w SP 15 w Koninie. Pomiędzy 13 a 16 listopada zostanie przeprowadzona próba akustyczna w CKiS „Oskard” w Koninie. Koncert „Złota Szekla” z udziałem zwycięzców konkursu „Szkolna Szekla”, połączony z wręczeniem nagród zwycięzcom, odbędzie się 17 listopada.

Szczegółowy program przesłuchań konkursowych zostanie przesłany osobom, które zgłoszą chęć udziału w imprezie. Regulamin oraz dokumenty związane z konkursem dostępne są na stronach: http://www.sp15.konin.pl/konkursy.htm  oraz  http://www.modn.konin.pl/www8/konkursy.    Ahoj!   e

Dodaj komentarz