ZSIP kopalni Konin wśród najlepszych

Wiesław Kwiatkowski, zakładowy społeczny inspektor pracy w PAK KWB Konin, po raz kolejny znalazł się wśród laureatów konkursu „Najaktywniejszy Społeczny Inspektor Pracy”.

Konkurs organizuje PIP, w tym roku pierwsze miejsce na szczeblu wojewódzkim przyznano Zbigniewowi Kubickiemu, zakładowemu społecznemu inspektorowi pracy w „Solaris Bus & Coach S.A.” w Bolechowie.
Druga lokatę zajął Wiesław Kwiatkowski, zakładowy społeczny inspektor pracy w PAK KWB Konin S.A. Warto podkreślić, że jest on wielokrotnym laureatem, najbardziej utytułowanym wśród zwycięzców konkursu, tegoroczna nagroda jest już siódmą (!) z rzędu. Jej zdobycie świadczy o ciągłości działań, o trwałym kursie na poprawę bezpieczeństwa w spółce i wspólnych staraniach podmiotów za to odpowiedzialnych – zarówno ze strony pracodawcy, jak i wszystkich inspektorów SIP oraz samych pracowników. Serdecznie gratulujemy!

Trzecie miejsce zajął Paweł Marciniak, zakładowy społeczny inspektor w Bridgestone Poznań Sp. z o.o. Okręgowa Komisja Konkursowa przyznała również 10 wyróżnień zakładowym, wydziałowym i grupowym społecznym inspektorom pracy z takich zakładów, jak Bridgestone Poznań, Volkswagen Poznań, Wielkopolski Oddział NFZ oraz H&M Logistics Gądki.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 16 grudnia br. w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Poznaniu. Zwycięzcy otrzymali je z rąk Tomasza Gajdzińskiego, zastępcy okręgowego inspektora pracy w Poznaniu.
Tegoroczne podsumowanie konkursu miało mieć wyjątkową oprawę, niestety ze względu na pandemię nie było to możliwe. Uczestnicy spotkania, laureaci i organizatorzy, spotkali się w kameralnym gronie. Ale podczas uroczystości nagrodzeni wysłuchali nagranych gratulacji i życzeń skierowanych do nich przez głównego inspektora pracy Andrzeja Kwalińskiego, który wyraził nadzieję na uroczyste podsumowanie kolejnej edycji konkursu, już bez ograniczeń związanych z pandemią koronowirusa.    eg

Fot. OIP Poznań
Na zdjęciach uroczystość wręczenia nagród w Okręgowym Inspektoracie Pracy w Poznaniu
2 i 3  – Laureat Wiesław Kwiatkowski

 

Dodaj komentarz