Przekaż 1% żeglarzom

Klub Żeglarski KWB Konin rozpoczyna przebudowę swojej przystani w Pątnowie i liczy na pomoc pracowników kopalni – przekazanie 1 procenta podatku.

Jak będzie się prezentowała nowa przystań, widać na ulotce. Aby osiągnąć taki efekt, potrzeba pieniędzy i czasu. Ten  potężny  projekt  został  obliczony  na kilka lat  i  rozłożony  na  trzy  etapy.  W pierwszym zostaną  postawione toalety  i to będzie  robione  jak najszybciej.  W drugiej  fazie  powstanie budynek  główny,  a  w trzeciej  pozostałe obiekty:  pomieszczenie  boczne,  magazynek  i lokal klubowy.

Zarząd  Klubu  Żeglarskiego  bardzo liczy  na wsparcie swoich  ambitnych planów i  przekazanie  1 procenta podatku.  Dziękuje  jednocześnie  za pomoc  w  realizacji tego  projektu tym,  którzy już wspierają  działania  KŻ. Zaprasza  też do Pątnowa na rejsy  organizowane  w czasie sezonu po Jeziorze Pątnowskim.  Ma również  inne propozycje,  z którymi można się zapoznać na stronie internetowej klubu www.kzkwb.konin.pl.

Tym,  którzy  chcą  przekazać  konińskim  żeglarzom  1 procent  swojego  podatku  przypominamy  nr KRS 0000168252.       eg

 

Dodaj komentarz