SITG zaprasza na barbórkowe biesiady

Koło  Zakładowe  Stowarzyszenia  Inżynierów  i Techników  Górnictwa  przy kopalni  Konin  zaprasza  na biesiady barbórkowe.  Karczma Piwna  i Comber Babski  odbędą się  w piątek 18 listopada.

Gwarkowie  spotkają się  w ośrodku  „Leśna Przystań”  w Mikorzynie  o godz.  17.30.  W tym roku  pierwsza część  biesiady  zostanie  nieco rozbudowana  –  poza ceremonią  przyjęcia  lisów  do górniczej braci,  czyli skokiem  przez skórę,  zostaną  również  wręczone  honorowe szpady.

Panie  będą się  bawić  w sąsiednim ośrodku,  w hotelu „Mikorzyn”  od godz.  18.00.  Comber Babski,  organizowany  po raz 42.,  upłynie  w atmosferze  morsko-żeglarskiej.

Koszt  uczestnictwa  w karczmie  wynosi 150 zł,  a w combrze  140 zł,  w cenie  jest transport  na trasie  Konin – Mikorzyn – Konin.  Można  skorzystać  z dofinansowania  ze strony Koła Zakładowego  SITG  oraz  związków zawodowych  działających w kopalni.

Zapisy  chętnych  przyjmowane są  do 4 listopada.  Zgłoszenia na karczmę  przyjmują  grupowi  koła SITG,  a na comber  kol.  Iwona Gołębiowska  tel. 63-43.   Zapraszamy!

 

Dodaj komentarz