Barbórkowe pływanie

Klub Żeglarski przy KWB „Konin” oraz Klub Żeglarski Energetyk zapraszają na XXII Zimowe Regaty Barbórkowe, które odbędą się 26 listopada na Jeziorze Pątnowskim.
Zawody zostaną przeprowadzone w klasie Omega Sport, Omega Standard, T1, T2, T3 i open. Jest możliwość utworzenia innych klas, pod warunkiem zgłoszenia co najmniej 5 załóg.  W regatach mogą uczestniczyć wszyscy żeglarze posiadający odpowiednie uprawnienia.

Wpisowe wynosi 50 zł dla uczestnika regat i 40 zł dla osoby towarzyszącej. W tej cenie organizatorzy zapewniają m.in. posiłki, gadżety dla uczestników i nagrody dla zwycięzców, udział w wieczornej imprezie oraz bezpłatny wstęp na koncert piosenki żeglarskiej „Złota Szekla”. Koncert odbędzie się 25 listopada o godz. 18.00 w DK „Oskard”. Jako gwiazda wieczoru wystąpi zespół EKT Gdynia. Bilet dla osób nie biorących udziału w regatach kosztuje 35 zł.

Regaty rozpoczną się o godz. 11.00, podsumowanie i wręczenie nagród nastąpi o godz. 18.00. Potem organizatorzy zaproszą na wspólną zabawę.

Zapisy drogą mailową (klubkzkwb@gmail.com) przyjmowane są do 19 listopada, można także zapisać się w przeddzień regat w godz. 12.00 – 17.00 oraz w dniu imprezy od godz. 8.30 w biurze regat. Szczegółowe informacje oraz karta zgłoszenia na stronie internetowej kzkwbkonin.pl. Zapraszamy!      e

Fot. Piotr Ordan

Dodaj komentarz